Щодоби до служби допомоги при переохолодженні звертається близько 30 осіб

У Львові кожної доби 25 — 30 осіб потребують притулку, щоб зігрітися. Допомагає їм в цьому служба допомоги при переохолодженні при Львівському міському соціальному центрі. За три тижні роботи працівники служби зафіксували 647 звернень мешканців з проханням надати місце для ночівлі та зареєстрували 79 осіб, які потребують місця для ночівлі. Всі особи були оглянуті медиками лікарні швидкої медичної допомоги. В центрі їм надають санітарно — гігієнічні послуги. Впродовж січня до медичних закладів Львова було скеровано на госпіталізацію 11 осіб. Працівники служби допомоги при переохолодженні звертаються до мешканців Львова з проханням допомогти теплим одягом та особливо теплим взуттям, яке пропонують на зміну зношеного і брудного одягу особам, які звертаються. Подавати необхідні речі потрібно за адресою вул. Кирилівська, 3а в період з 12 до 19 год або інформувати про можливість допомогти за тел. 233 — 10 — 49.ДовідкаПідготовка приміщення до функціонування соціального центру з надання допомоги соціально вразливим категоріям населення Львова відбувалось впродовж 2007 — 2008 рр. В рамках мікропроекту, фінансованого Українським фондом соціальних інвестицій, здійснено ремонтно — будівельні роботи І поверху приміщення, проведено консультації, тренінги і навчання з надання соціальних послуг. Із залученням місцевих коштів закуплено обладнання і устаткування для центру. З 6 січня 2009 р. при Львівському міському соціальному центрі функціонує служба надання допомоги при переохолодженні.

У Львові кожної доби 25 — 30 осіб потребують притулку, щоб зігрітися. Допомагає їм в цьому служба допомоги при переохолодженні при Львівському міському соціальному центрі. За три тижні роботи працівники служби зафіксували 647 звернень мешканців з проханням надати місце для ночівлі та зареєстрували 79 осіб, які потребують місця для ночівлі.

Всі особи були оглянуті медиками лікарні швидкої медичної допомоги. В центрі їм надають санітарно — гігієнічні послуги. Впродовж січня до медичних закладів Львова було скеровано на госпіталізацію 11 осіб.

Працівники служби допомоги при переохолодженні звертаються до мешканців Львова з проханням допомогти теплим одягом та особливо теплим взуттям, яке пропонують на зміну зношеного і брудного одягу особам, які звертаються. Подавати необхідні речі потрібно за адресою вул. Кирилівська, 3а в період з 12 до 19 год або інформувати про можливість допомогти за тел. 233 — 10 — 49.

Довідка

Підготовка приміщення до функціонування соціального центру з надання допомоги соціально вразливим категоріям населення Львова відбувалось впродовж 2007 — 2008 рр. В рамках мікропроекту, фінансованого Українським фондом соціальних інвестицій, здійснено ремонтно — будівельні роботи І поверху приміщення, проведено консультації, тренінги і навчання з надання соціальних послуг. Із залученням місцевих коштів закуплено обладнання і устаткування для центру.

З 6 січня 2009 р. при Львівському міському соціальному центрі функціонує служба надання допомоги при переохолодженні.