У 8-ій комунальній лікарні відкрили нейрохірургічне відділення та цілодобовий травматологічний пункт

У комунальній 8 — ій міській клінічній лікарні відкрили нейрохірургічне відділення та цілодобовий травматологічний пункт. У приміщеннях провели капітальний ремонт та закупили нове обладнання. Відтак хворим з черепно — мозковими травмами та травмами спинного мозку не доведеться добиратися в іншу частину міста для отримання медичної допомоги. Щоб зменшити витрати часу на порятунок життя та здоров’я пацієнтів, відремонтовані відділення відкрили на першому поверсі лікарні. На ремонти відділень у 2008 році з міського бюджету виділили близько 1 млн 200 тис грн ( 797 тис грн. на капітальний ремонт нейрохірургії та 397 тис грн. на реконструкцію травматологічного пункту). «Згідно з планом підготовки м. Львова до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році 8 міська клінічна лікарня визнана базовим закладом для медичного забезпечення зазначеного турніру. За останніх два роки на покращення матеріально — технічної бази лікарні було використано 11 млн грн. З них 3 млн грн. на нове сучасне обладнання. Реконструкція лікарні проводиться відповідно до вимог УЄФА», —повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб. Нейрохірургічне відділення розраховане на 30 ліжок. Відкрили його шляхом перенесення першого відділення нейрохірургії з лікарні швидкої медичної допомоги. У цьому відділенні лікуватимуть хворих з черепно — мозковими травмами та травмами спинного мозку. Для цього закупили спеціальні ліжка на суму 380 тис грн. На базі травмпункту реконструйовано рентгенологічний кабінет і оснащено його сучасним рентгенапаратом фірми «SIMENS» (вартість 1 885 тис. грн.). Проведено заміну 2 — х лікарняних ліфтів. Загалом в 8 — ій лікарні наявні 395 ліжок. Всі відділення цілодобово надають невідкладну допомогу мешканцям. Обладнано 9 операційних. За рік в лікарні отримують стаціонарну допомогу 10 тис хворих. Минулого року за кошти з міського бюджету придбано 39 медичних апаратів. З них найбільш вартісні – цифрова рентгенодіагностична система та мобільна рентгенодіагностична система.

У комунальній 8 — ій міській клінічній лікарні відкрили нейрохірургічне відділення та цілодобовий травматологічний пункт. У приміщеннях провели капітальний ремонт та закупили нове обладнання. Відтак хворим з черепно — мозковими травмами та травмами спинного мозку не доведеться добиратися в іншу частину міста для отримання медичної допомоги. Щоб зменшити витрати часу на порятунок життя та здоров’я пацієнтів, відремонтовані відділення відкрили на першому поверсі лікарні.

На ремонти відділень у 2008 році з міського бюджету виділили близько 1 млн 200 тис грн ( 797 тис грн. на капітальний ремонт нейрохірургії та 397 тис грн. на реконструкцію травматологічного пункту).

«Згідно з планом підготовки м. Львова до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році 8 міська клінічна лікарня визнана базовим закладом для медичного забезпечення зазначеного турніру. За останніх два роки на покращення матеріально — технічної бази лікарні було використано 11 млн грн. З них 3 млн грн. на нове сучасне обладнання. Реконструкція лікарні проводиться відповідно до вимог УЄФА», —повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Нейрохірургічне відділення розраховане на 30 ліжок. Відкрили його шляхом перенесення першого відділення нейрохірургії з лікарні швидкої медичної допомоги. У цьому відділенні лікуватимуть хворих з черепно — мозковими травмами та травмами спинного мозку. Для цього закупили спеціальні ліжка на суму 380 тис грн.

На базі травмпункту реконструйовано рентгенологічний кабінет і оснащено його сучасним рентгенапаратом фірми «SIMENS» (вартість 1 885 тис. грн.). Проведено заміну 2 — х лікарняних ліфтів.

Загалом в 8 — ій лікарні наявні 395 ліжок. Всі відділення цілодобово надають невідкладну допомогу мешканцям. Обладнано 9 операційних. За рік в лікарні отримують стаціонарну допомогу 10 тис хворих.

Минулого року за кошти з міського бюджету придбано 39 медичних апаратів. З них найбільш вартісні – цифрова рентгенодіагностична система та мобільна рентгенодіагностична система.