У всесвітній день онкохворої дитини у Львові відбудеться акція «Я маю надію»

15 лютого о 17.00 годині у Львові, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі, Миколаєві, Луганську та Івано — Франківську волонтери проведуть спільну вуличну акцію «Я маю надію». Захід присвячений всесвітньому дню онкохворої дитини. В межах акції волонтери викладуть із запалених свічок фрази «Я маю надію» та «Надія Є». У неділю, 15 лютого з 17.00 до 20.00 год. на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Шевченка відбудеться акція «Я маю надію». Організатором акції є благодійний фонд «Крила надії». «Кожен з нас може внести свій вклад у допомогу онкохворим дітям: стати волонтером, долучитися до проведення творчих занять з дітьми у лікарнях, стати донором крові, переказати кошти на закупівлю ліків чи медобладнання. Це не займає багато часу, не потребує великих зусиль, це має стати звичайним обов’ язком кожного громадянина», – зазначив координатор заходу Микола ЩербовськийКонтактна особа Микола Щербовський 8 (067) 370 85 22Довідка15 лютого всесвітній день онкохворої дитини. За даними Міністерства охорони здоров'я в Україні на 100 тисяч дитячого населення 10 — 12 онкохворих. На сьогоднішній день в країнах Європи 70% дітей з діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів повністю виліковуються.

15 лютого о 17.00 годині у Львові, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі, Миколаєві, Луганську та Івано — Франківську волонтери проведуть спільну вуличну акцію «Я маю надію». Захід присвячений всесвітньому дню онкохворої дитини. В межах акції волонтери викладуть із запалених свічок фрази «Я маю надію» та «Надія Є».

У неділю, 15 лютого з 17.00 до 20.00 год. на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Шевченка відбудеться акція «Я маю надію». Організатором акції є благодійний фонд «Крила надії».

«Кожен з нас може внести свій вклад у допомогу онкохворим дітям: стати волонтером, долучитися до проведення творчих занять з дітьми у лікарнях, стати донором крові, переказати кошти на закупівлю ліків чи медобладнання. Це не займає багато часу, не потребує великих зусиль, це має стати звичайним обов’язком кожного громадянина», – зазначив координатор заходу Микола Щербовський

Контактна особа Микола Щербовський 8 (067) 370 85 22

Довідка

15 лютого всесвітній день онкохворої дитини. За даними Міністерства охорони здоров'я в Україні на 100 тисяч дитячого населення 10 — 12 онкохворих. На сьогоднішній день в країнах Європи 70% дітей з діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів повністю виліковуються.