Цього року на 3 млн грн збільшено видатки на медикаменти для мешканців

Цього року видатки на медикаменти для населення Львова збільшено на більше, як 3 млн грн. Сума коштів становить 16 млн 829 тис грн. Насамперед медикаментами забезпечуватимуть хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги. Видатки на продукти харчування також збільшено з 6 млн 968 тис грн. (у 2008 році) до 7 млн 525 тис грн. Минулого року зросли видатки на капітальні ремонти та реконструкцію закладів охорони здоров’я. Сума виділених коштів становила 24 млн грн. Загальні обсяги фінансування галузі охорони здоров'я м. Львова у 2007 році – 200 млн 919 тис грн., у 2008 році – 264 млн 023 тис грн., у 2009 році – 286 млн 488 тис грн. За минулий рік управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради було створено відділення інтервенційної радіології у лікарні швидкої медичної допомоги, організовано відділення мікрохірургії ока у комунальній 8 міській клінічній лікарні, створено палату інтенсивної терапії в опіковому відділенні 8 лікарні, створено 40 ліжок паліативної допомоги на базі 4 міської лікарні (20 ліжок) та 5 міської лікарні (20 ліжок), створено реабілітаційний кабінет у лікарні швидкої медичної допомоги. Особлива увага приділяється покращенню стандартів надання невідкладної медичної допомоги населенню. В цьому напрямку було розпочато роботи зі створення відділень невідкладної допомоги у лікарні швидкої допомоги та 8 лікарні, впроваджено метод тромболітичної терапії у комплексному лікуванні інфаркту міокарда на догоспітальному та госпітальному етапах у 8 лікарні, в лікарні швидкої допомоги та в станції швидкої допомоги. Щоб забезпечити лікування мешканців за місцем проживання, було відкрито стоматологічне відділення на базі 4 міської поліклініки (Сихів). З минулого року у Львові вперше приймають партнерські пологи в міських закладах охорони здоров’я. В акушерські стаціонари впроваджено сучасні перинатальні технології, створено 12 індивідуальних пологових залів та 2 сімейні пологові палати у пологовому будинку №1, створено 8 індивідуальних пологових залів у 3 міській лікарні. Серед пріоритетів роботи управління на 2009 рік зокрема такі: покращення якості надання медичної допомоги, впровадження новітніх діагностичних та лікувальних технологій, оптимізація ліжкової мережі, виконання існуючих програм та комплексних заходів, підготовка медичної галузі до проведення ЄВРО — 2012, підвищення рівня профілактичної роботи і посилення пропаганди здорового способу життя та покращення матеріально — технічної бази галузі.

Цього року видатки на медикаменти для населення Львова збільшено на більше, як 3 млн грн. Сума коштів становить 16 млн 829 тис грн. Насамперед медикаментами забезпечуватимуть хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги. Видатки на продукти харчування також збільшено з 6 млн 968 тис грн. (у 2008 році) до 7 млн 525 тис грн.

Минулого року зросли видатки на капітальні ремонти та реконструкцію закладів охорони здоров’я. Сума виділених коштів становила 24 млн грн.

Загальні обсяги фінансування галузі охорони здоров'я м. Львова у 2007 році – 200 млн 919 тис грн., у 2008 році – 264 млн 023 тис грн., у 2009 році – 286 млн 488 тис грн.

За минулий рік управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради було створено відділення інтервенційної радіології у лікарні швидкої медичної допомоги, організовано відділення мікрохірургії ока у комунальній 8 міській клінічній лікарні, створено палату інтенсивної терапії в опіковому відділенні 8 лікарні, створено 40 ліжок паліативної допомоги на базі 4 міської лікарні (20 ліжок) та 5 міської лікарні (20 ліжок), створено реабілітаційний кабінет у лікарні швидкої медичної допомоги.

Особлива увага приділяється покращенню стандартів надання невідкладної медичної допомоги населенню. В цьому напрямку було розпочато роботи зі створення відділень невідкладної допомоги у лікарні швидкої допомоги та 8 лікарні, впроваджено метод тромболітичної терапії у комплексному лікуванні інфаркту міокарда на догоспітальному та госпітальному етапах у 8 лікарні, в лікарні швидкої допомоги та в станції швидкої допомоги.

Щоб забезпечити лікування мешканців за місцем проживання, було відкрито стоматологічне відділення на базі 4 міської поліклініки (Сихів).

З минулого року у Львові вперше приймають партнерські пологи в міських закладах охорони здоров’я. В акушерські стаціонари впроваджено сучасні перинатальні технології, створено 12 індивідуальних пологових залів та 2 сімейні пологові палати у пологовому будинку №1, створено 8 індивідуальних пологових залів у 3 міській лікарні.

Серед пріоритетів роботи управління на 2009 рік зокрема такі: покращення якості надання медичної допомоги, впровадження новітніх діагностичних та лікувальних технологій, оптимізація ліжкової мережі, виконання існуючих програм та комплексних заходів, підготовка медичної галузі до проведення ЄВРО — 2012, підвищення рівня профілактичної роботи і посилення пропаганди здорового способу життя та покращення матеріально — технічної бази галузі.