У Львові зберуться близько 500 кращих кардіологів зі всієї України

  • 09.11.2010, 10:55
  • 1007
У Львові обговорять сучасні методи лікування серцево-судинних захворювань. Близько 500 спеціалістів з кардіології зі всієї України з’їдуться цього тижня до Львова на школу-семінар «Поліогранна патологія у хворих на серцево-судинні захворювання: розбір клінічних випадків, діагностика, лікування».

Захід відбудеться за сприяння Національної медичної академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українського лікарського товариства у Львові, головного управління охорони здоров’я ЛОДА та Львівської міської ради.

Основним питанням школи-семінару будуть профілактика, діагностика та лікування серцево-судинних захворювань. Навчання проводитимуть провідні спеціалісти галузі кардіології та внутрішньої медицини з Києва, Луцька та Львова. Кожний з учасників матиме змогу розглянути те чи інше питання у цій сфері на індивідуальному прикладі медичної історії конкретного хворого

організатор школи-семінару,

професор кафедри кардіології і функціональної діагностики

Національної медичної академії післядипломної освіти

імені П. Л. Шупика Марина Долженко.

Навчання відбудеться 10 листопада в Актовому залі теоретичного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Початок школи-семінару о 9 годині 30 хвилин.