Львівські школярі та науковці візьмуть участь у Фестивалі освіти та науки

  • 18.04.2011, 17:40
  • 1263
У Львові відбудеться Фестиваль освіти та науки. Участь у заході візьмуть близько 8 тисяч школярів, студентів та науковців.

Відтак, свято науки триватиме у Львові три дні, з 28 до 30 квітня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). На виставковій частині представлятимуть найцікавіші та найоригінальніші проекти, експозиції, наукові-дослідні розробки семи львівських наукових та навчальних закладів: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету та Малої академії наук.

«Фестиваль науки – унікальна подія для студентів, викладачів та старшокласників Львова, на якій будуть представлені  оригінальні інноваційні проекти у різних галузях, науково-дослідні проекти, відбуватимуться майстер-класи, вікторини та конкурси», - розповідає завідувач сектору інвестиційних проектів департаменту економічної політики Львівської міської ради Іван Дмитрасевич.

Окрім досвідчених науковців, свої проекти та науково-дослідні розробки представлять молоді науковці, студенти та учні. Експозиції зможуть переглянути усі охочі.

«Минулорічний «Фестиваль науки» привернув велику увагу львів’ян та став вагомою подією міського життя. Цього року тисячі школярів, батьків з дітьми будуть головною цільовою аудиторією заходу», - розповідає представник організаційного комітету Ольга Каспришин.

Нагадаємо, перший Львівський фестиваль науки проходив 21-23 квітня торік. На ньому було представлено 80 проектів від 6 львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.