На Фестивалі освіти та науки ЛНУ ім. І. Франка представить понад 20 різних заходів

  • 22.04.2011, 10:04
  • 1222
У Львові вдруге стартує Фестиваль освіти та науки. На Фестивалі буде представлено понад 20 різноманітних заходів та дослідів Львівського національного університету ім. І. Франка.

Відтак, у рамках Фестивалю ЛНУ ім. І. Франка  проведе профорієнтаційну презентацію "Львівський національний університет імені Івана Франка", презентацію "Біологічні дослідження на українській антарктичній станції академік Вернадський", науково-популярну лекцію "Всесвіт - наш дім" та "Електроніка та інформаційні технології", екскурсію в Ботанічний сад, презентації "Склад – структура – властивості" та "Побач ззовні, що є всередині" хімічного факультету, виставку "Цей дивний світ молюсків", демонстрацію дифракції та інтерференції світла фізичного факультету, мультимедійні презентації розробок факультету електроніки, комп’ютерні презентації "Факультет ПМІ – цікаве навчання, престижна робота" та "Математичне моделювання  в науці і технологіях" факультету прикладної математики та інформатики, демонстрацію шліфів гірських порід під поляризаційним мікроскопом та колекцію викопної фауни Українських Карпат геологічного факультету, тощо.

Нагадаємо, Фестиваль освіти та науки триватиме у Львові з 28 до 30 квітня (Львівський Палац мистецтв, вул. Коперника, 17). Перший Львівський фестиваль науки проходив 21-23 квітня минулого року. На ньому було представлено 80 проектів від 6 львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.

Фестиваль науки – унікальна подія для студентів, викладачів та старшокласників Львова, на якій будуть представлені  оригінальні інноваційні проекти у різних галузях, науково-дослідні проекти, відбуватимуться майстер-класи, вікторини та конкурси.

завідувач сектору інвестиційних проектів

департаменту економічної політики

Львівської міської ради

Іван Дмитрасевич.

Організаторами Фестивалю громадська організація "Самопоміч", управління внутрішньої політики та економіки Львівської міської ради та вищі навчальні заклади міста.

Генеральний інформаційний партнер Фестивалю – радіо "Люкс". Інформаційні партнери – інтернет-видання Zaxid.net, Gazeta.ua, "Газета по-українськи", тижневий журнал "Країна" та телерадіокомпанія "Люкс".

Спонсори - компанія "ДТЕК" та ПАТ "МТС Україна".