У Львові відбудеться презентація результатів дослідження «Небанківські фінансові установи України очима споживача»

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» проведе у п’ятницю, 16 червня, о 11.00 презентацію результатів дослідження «Небанківські фінансові установи України очима споживача», яке відбудеться у Львівському прес-клубі (пр. Шевченка, 11).

У дослідженні, яке Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» проводив у березні 2017 року, основну увагу було приділено уявленням споживачів про кредитні спілки, лізингові компанії, ломбарди та фінансові компанії, які конкурують з банками у наданні кредитів. Результати дослідження базуються на проведенні 10 фокус-груп у чотирьох регіонах України: Києві, Харкові, Львові та Одесі. Респонденти представляли усі прошарки українського суспільства за віком, зайнятістю, соціальною приналежністю та статтю. Також у фокус-групах взяли участь сільські мешканці, матері-одиначки, студенти, пенсіонери та внутрішньо переміщені особи. 

Метою презентації, яка відбудеться 16 червня, є обговорення результатів цього дослідження  обізнаності, досвіду населення та малого й середнього бізнесу України щодо використання послуг кредитних спілок, ломбардів, короткострокових кредитів та лізингу. У заході візьмуть участь представники Національного банку України, небанківських фінансових установ, їх асоціацій та засобів масової інформації.