У Львові відбудеться міжнародний медичний симпозіум SMART LION

5-6 жовтня у Львові пройде Перший міжнародний науково-практичний симпозіум Medicine UpDate 2017 SMART LION. Симпозіум є частиною міжнародного науково-практичного проекту SMART LION, що розшифровується як Science Medicine Arts Research Translational Lviv International Opportunity Network і має на меті поєднати лекції та майстер-класи від експертів галузі з неформальним спілкуванням, а також інтегрувати українську лікарську спільноту у світову.

Тематика симпозіуму Medicine UpDate 2017 охоплює сучасні дослідження в напрямку ґенезу та лікування стрес-асоційованих хвороб. Програма симпозіуму передбачає лекції, стендові доповіді, дискусії та обговорення практичних кейсів, а також можливість поспілкуватися з відомими фахівцями в галузі нейрофізіології, психіатрії та психології.

Серед спікерів події – Роні Фас (Ronnie Fass) з Case Western Reserve University (США), Ентон Конен (Anton Coenen) з Radboud University Nijmegen (Нідерланди), Джулія Букарт (Julie Bouckaert) з Université des Sciences et Technologies de Lille (Франція), Василь Лончина з Університету Чикаго (США) та інші.

Відкриття симпозіуму розпочнеться 5 жовтня, о 12.00 год. мистецьким проектом «Science-Art Project 2017» з відеоінсталяціями «Навчання і креативний експеримент» (Education and creative experiment) у холах анатомічного корпусу медичного університету (вул. Пекарська, 52). Автори проекту: Іоанна Хофман-Дітріх (Joanna Hoffmann-Dietrich) та Віталій Шупляк, Польща–Україна.

Наукова програма симпозіуму триватиме 5 жовтня, з 14.30 год. у конференц-залі Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) і  6 жовтня у конференц-залі Стоматологічного медичного центру ЛНМУ (вул. Пекарська, 69а).

Організатори симпозіуму – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Львівська комісія Наукового товариства Шевченка у Львові та Українське лікарське товариство у Львові.

Партнер події – ЛКП «Львівське конференц-бюро».

Детальніша інформація – на сайті та у фейсбуку.

Контакти організаторів: проф. Оксана Заячківська 067 910 56 86 (Голова оргкомітету), Ірина Ковальчук (067 371 93 63), Надія Купиняк (067 365 08 73).