ЛНМУ імені Данила Галицького став лауреатом премії «Web of Science Awards Ukraine 2018» і визнаний лідером за кращу публікаційну стратегію

За вагомий внесок у розвиток науки України, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став лауреатом премії «Web of Science Awards Ukraine 2018», і визнаний лідером науки України в категорії «Публікаційна стратегія». Про це повідомили у прес-центрі університету.

Церемонія нагородження відбулася 11 квітня у великому конференц-залі Національної академії наук України. Премію в Україні вручила міжнародна видавнича компанія «Clarivate Analytics», якій належить платформа Web of Science, разом з МОН, НАН та МОЗ України.

Преміями «Web of Science Awards Ukraine 2018» нагороджені також 9 українських вчених, 14 вишів та наукових установ, а також 1 журнал за їх вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки. Установи нагороджувалися за найбільшу кількість високоцитованих статей, за найкращі публікаційні стратегії, за найбільшу кількістю наукових праць, опублікованих у співпраці, та за кількістю публікацій загалом. Науковців відзначили за найбільшу кількість наукових робіт, опублікованих в 2008-2017 роках. Серед українських видань премію отримав журнал з найбільш впливовими дослідженнями.