Простір Lviv Open Lab долучився до варшавських «Наукових пікніків»

  • 13.05.2021, 14:32
  • 1410
  • Пресслужба ЛМР
Цьогоріч польські «Наукові пікніки» відбуваються онлайн, що, звісно, не дозволяє зустрітися усією спільнотою в одному місці, але також відкриває нові можливості для учасників з інших країн. Тому команда простору інноваційної освіти Lviv Open Lab не втратила такої можливості та представила свої напрацювання на міжнародному форумі «Наукові пікніки» у Польщі.

«Ми уже давно співпрацюємо із польським Центром науки «Коперник» у Варшаві, а також із Фондом «Школа з класом», що розвиває позашкільну освіту серед дітей та підлітків. За їх сприяння разом із Центром науки Тернополя ми координуємо проєкт Клуб Молодого Винахідника. Це позашкільні зустрічі, які покликані зацікавити дітей наукою та допомогти експериментувати шляхом особистої участі та власного досвіду», - каже керівниця простору Олена Павлюк.

Саме із наставником одного з таких Клубів у Львові Павлом Петруком, у Lviv Open Lab зняли кілька роликів для участі. Один з них це відео-екскурсія простором. А другий - це пояснення впливу людини на клімат через експеримент з маятником, адже цьогоріч тема Пікніків – «Клімат і ми». На них учасники дізнаються наукові факти про клімат та про явища, відповідальні за його зміни.

Обидва відео можна переглянути за посиланням https://applicationtests.polskieradio.pl/wystawca/2725229