Триває VII Всеукраїнського конгресу молодих географів «UGC21. Roztochya. Назад до витоків»

  • 14.05.2021, 17:03
  • 1558
  • Пресслужба ЛМР
Відбулася церемонія відкриття VII Всеукраїнського конгресу молодих географів «UGC21. Roztochya. Назад до витоків», який триватиме ще до 16 травня на території бази «Чарівні озера» (с. Майдан, Львівської області). Конгрес є переможцем програми «Пакету підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові» та отримав фінансування від міста. До відкриття заходу долучився перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

VII Всеукраїнський конгрес молодих географів організований активом студентів географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.

У цьогорічну програму конгресу входять чотири воркшопи за різними напрямками, як фізичної, так і суспільної географії. Також відбудуться брейншторми, тематичні лекції, екскурсії, дебати та квести.

Конгрес молодих географів відбувається за підтримки ЛКП «Львівське конференц-бюро», Студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка, Профкому студентів ЛНУ ім. Івана Франка, EGEA Lviv, КУ "Львівський міський молодіжний центр", GORGANY.

Нагадаємо, цьогоріч 45 конференцій стали переможцями програми «Пакету підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові». У 2021 році, за ініціативи Львівського конференц-бюро, переможці отримують дофінансування на загальну суму 1 мільйон гривень.

Довідка

          Громадська організація «Українська спілка молодих географів» заснована 20 жовтня 2016 року - на І Всеукраїнському конгресі молодих географів. До складу ініціативи входять студенти та випускники більше 10 географічних науково-освітніх інституцій.

          З часом існування ГО УСМГ відбувається забезпечення діалогу між студентами-географами українських закладів вищої освіти задля розвитку географічної освіти та науки. Робота проводиться через проведення конгресів, тематичних зборів та віче молодих географів. Над формуванням активної позиції студентів та молодих географів працює зелена наукова та освітня платформа.

          Нагадуємо, у Львові вже відбувалися два конгреси молодих географів у 2016 та 2017 роках.