«Постать Митрополита Андрея Шептицького є символом гуманізму, релігійної толерантності й мудрості», - О. Вишняков

  • 29.07.2015, 11:12
  • Христина Процак
29 липня Почесний Консул Ізраїлю у Західному регіоні України Олег Вишняков відвідає Львів, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття пам'ятника Митрополиту Андрею Шептицькому. На заході також будуть присутні Президент України Петро Порошенко, високі посадові особи із Уряду, очільники міської та обласної влади, представники релігійних і громадських організацій.

фото: Олександр Мазуренко

У світі Владику Андрея знають як рятівника євреїв за часи Другої Світової війни. Його діяльність задля порятунку життів євреїв у Західній Україні під час окупації німецько-фашистськими військами, вже відзначили єврейські громади Європи, США і Канади. Митрополита Шептицького також номінували на звання «Праведника світу», яким Ізраїль на знак подяки дає тим, хто рятував євреїв.

На думку Олега Вишнякова, Андрей Шептицький є символом гуманізму, релігійної толерантності і мудрості українців.

Своїм видатним життєвим прикладом Митрополит зробив історичний внесок у відносини між двома народами. Пам'ять про такі вчинки і таких людей повинна передаватись через покоління. Тоді українці рятували євреїв, сьогодні ізраїльтяни щиро переживають за українців, а держава Ізраїль надає Україні гуманітарну допомогу

 Олег Вишняков

Деталі: прес-служба Почесного Консула держави Ізраїль у Західному регіоні України Олега Вишнякова; тел. +3800504419106, [email protected], Ірина Гасанова.