В місті встановлено 10 пандусів у навчальних закладах освіти

  • 28.01.2011, 11:50
  • 1167
Місто забезпечує заклади освіти елементами доступності для дітей з особливими потребами. Відтак, у восьми закладах освіти встановлено 10 пандусів.

Зокрема елементами доступності забезпечені навчально-виховний комплекс "Арніка",  школи  №8,№ 82, 95 навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія",  навчально-виховний комплекс  "Малюк", садок "Барвінок", садок "Лісова казка" - встановлено два пандуси та низькі перила на всіх сходових клітках.

Окрім того, у школі №82 встановлено ліфт, облаштовано кімнати гігієни, кабінет фізичної реабілітації. У «Школі-гімназії "Сихівська" облаштовано дистанційний Центр навчання, кабінет фізичної реабілітації та кабінет психологічного розвантаження. У "Садочку-школі "Любисток"  облаштовано сенсорну кімнату для покращення розвитку дітей з особливими потребами. У школі №48 встановлено тренажерний зал.

Також в усі навчальні заклади, у яких навчаються діти з особливими потребами, за кошти міського бюджету встановлено комп'ютерні класи. До слова, у навчальних закладах міста навчається 599 дітей з особливими потребами,  162 з них – із порушеннями опорно-рухового апарату. Вони навчаються у 76 загальноосвітніх навчальних закладах Львова.