У Львові відбудеться учнівський Вечір вальсу

  • 03.02.2011, 11:53
  • 1039
Із львівських школярів виховують леді та джентльменів. Сьогодні в НВК ім.. В. Симоненка відбудеться учнівський Вечір вальсу. До проведення заходу залучили  учнів гімназії та їхніх батьків. Усіх охочих побачити дійство організатори запрошують о 15.30 год в актову залу навчального закладу, що на вул. В. Симоненка, 6.

Цього року наша гімназія відзначає перший невеликий ювілей, адже цьому чудовому святу – Вечорові вальсу, в НВК ім. В. Симоненка виповнюється 5 років. П’ять років учні гімназії перевтілюються в галантних кавалерів і вишуканих панянок зі світськими манерами. Більшість із них не займаються танцями професійно, але, знаючи традиції рідної школи, сумлінно готуються до конкурсу. Деякі так закохуються у цей танець, що залишаються вірними йому і після виступів та починають систематично займатися у школах танцю.

заступник директора НВК ім. В.Симоненка Людмила Нагорна.

Вальс – танець, у якому є щось незвичайне, захоплююче, що підкоряє людей різних епох і різних національностей, різного характеру і різного віку. Уявіть собі картину: одного зимового вечора ви прогулюєтеся біля звичайного навчального закладу, яких є багато в мікрорайоні. Та раптом чуєте чарівні звуки вальсу,  пройняті надзвичайною ліричністю та мрійливістю, глибоким  змістом, і линуть вони з вікон  школи. Ви заходите всередину і завмираєте від побаченого: казково прикрашений зал, у центрі якого граційно кружляють пари. Це не Віденський бал, це – Вечір вальсу в гімназії ім. В.Симоненка.

педагог – організатор Вечора вальсу Ярослава Скоропад.