Управління освіти допоможе реалізовувати проекти учнівського самоврядування

  • 15.04.2011, 09:55
  • 1122
14 квітня відбулася зустріч представників учнівського самоврядування Львова з начальником управління освіти Львівської міської ради Володимиром Огурою.

Це була перша зустріч такого формату. Ініціатором її проведення виступило управління освіти.

На зустрічі було обговорено питання формування чіткої структури учнівського самоврядування Львова, яке могло б ефективно співпрацювати з управлінням освіти.

«На сьогодні в учнівському самоврядуванні є розроблена певна структура. Є голова організації, 2 його замісники, а також 4 комісії: інформації, організації, туристична та благодійництва. Ми займаємося організацією різноманітних заходів, а також співпрацюємо з міським самоврядуванням», - розповів голова Шевченківського районного учнівського самоврядування Віталій Палагнюк.

Під час обговорень учні пропонували різноманітні ідеї. Головна умова, аби акції отримали підтримку управління освіти, – щоб акції були цікаві та змогли зацікавити школярів, пропагували здоровий спосіб життя та бажання до навчання.

«Ми всіляко сприятимемо учнівському самоврядуванню в реалізації цікавих задумів. Вони краще знають потреби своїх шкіл, тому можуть продумувати дуже оригінальні і повчальні акції. Ми домовились, що на наступну зустріч кожен з представників учнівського самоврядування підготує конкретні пропозиції і спільно ми визначимо пріоритетність цих заходів. Для нас важливо підтримати цих учнів, допомогти організувати і втілити  їхні ідеї. Адже це частина навчально-виховного процесу», - зазначив начальник управління освіти Володимир Огура.

Як повідомили в управлінні освіти, такі зустрічі планують зробити щомісячними.