На Фестивалі освіти та науки відбудеться майстер-клас з виготовлення книги

  • 20.04.2011, 16:42
  • 1023
У Львові вдруге стартує Фестиваль освіти та науки. На Фестивалі буде представлено близько 13 різноманітних заходів та проектів Української академії друкарства.

Відтак, на Фестивалі педагоги Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства показуватимуть, як виготовляти папір ручної роботи та книгу.

Поліграфія завжди була перспективною галуззю. Широко використовується виготовлення етикеток та пакувальна продукція. Наш заклад є навчальним, проте ми виготовляємо мініатюрні книги ручної роботи, папір, буклети. Щодо Фестивалю, то ми покажемо усе це на практиці.

заступник директора з навчально-видавничої роботи

Львівського поліграфічного коледжу

Української академії друкарства

Корнелія Ярка.

Українська академія друкарства готуватиме до Фестивалю майстер-клас «Виготовлення паперу», презентацію спеціальностей Львівського поліграфічного коледжу УАД, майстер-клас «Створення великодньої листівки у програмі Photoshop», виступ «Графічні техніки оформлення книжкової продукції», майстер клас «Мультимедійна мультиплікація», презентацію «Підготовка фахівців на факультеті комп’ютерної поліграфічної інженерії Української академії друкарства», конкурс-вікторину «Що ми знаємо про книгу», майстер клас з електронного видавництва, презентацію «Підготовка фахівців на факультеті Видавничо-поліграфічної та інформаційної технології Української академії друкарства», майстер клас «Естампна графіка», мультимедійну презентацію «Розвиток поліграфічної галузі в Україні», презентацію «Підготовка фахівців на факультеті Економіки і організації книжкової справи Української академії друкарства»,  виставку творчих робіт студентів спеціальності «Дизайн друкованої продукції» та «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації».

Фестиваль освіти та науки триватиме у Львові з 28 до 30 квітня (Львівський Палац мистецтв, вул. Коперника, 17).

Фестиваль науки – унікальна подія для студентів, викладачів та старшокласників Львова, на якій будуть представлені  оригінальні інноваційні проекти у різних галузях, науково-дослідні проекти, відбуватимуться майстер-класи, вікторини та конкурси.

авідувач сектору інвестиційних проектів

департаменту економічної політики

Львівської міської ради

Іван Дмитрасевич

Нагадаємо, перший Львівський фестиваль науки проходив 21-23 квітня минулого року. На ньому було представлено 80 проектів від 6 львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.

Організаторами Фестивалю є громадська організація «Самопоміч», управління внутрішньої політики, управління економіки Львівської міської ради та вищі навчальні заклади міста.

Спонсори - компанія «ДТЕК» та ПАТ «МТС Україна».