У Львові вийде «Довідник освіти»

  • 20.04.2011, 17:05
  • 904
Громадське об’єднання «Самопоміч» спільно з Львівською міською радою розробили «Довідник освіти». Видання буде розповсюджуватися безкоштовно. Першими мають можливість його отримати відвідувачі Фестивалю освіти та науки, який проходитиме у місті з 28 до 30 квітня. Довідники роздаватимуть на майданчику ГО «Самопоміч».

Довідник освіти» - нове видання, яке підготувала «Самопоміч» за підтримки Львівської міської ради. У ньому зібрана уся інформація про навчальні заклади міста. Ми уже випустили «Довідник дитячого дозвілля», тепер плануємо випустити довідники для дорослих, для матерів, охопити увесь спектр родинного та дитячого дозвілля.

керівник громадської організації «Самопоміч» Наталя Міхнова.

Довідник містить структуровану інформацію про навчальні заклади для дітей різного віку: дитячі садочки, школи, гімназії, ліцеї, коледжі, училища, академії, інститути та університети. Також у Довіднику розписані напрямки та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у львівських вузах. Крім того, спеціально для молоді в довіднику подано інформацію про професійні курси та тренінги різного спрямування.

Також на Фестивалі відвідувачі зможуть отримати буклети з інформацією про шкільні міські навчальні заклади, які діють в кожному районі міста, тощо. Фестиваль освіти та науки проходитиме у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). У програмі Фестивалю – представлення найцікавіших та найоригінальніших проектів, експозицій, науково-дослідних розробок львівських ВНЗ, лекції, семінари, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.

Нагадаємо, перший Львівський фестиваль науки проходив 21-23 квітня минулого року. На ньому було представлено 80 проектів від 6 львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.

Організаторами Фестивалю є вищі навчальні заклади міста, управління внутрішньої політики та економіки Львівської міської ради та громадська організація «Самопоміч».

Генеральний інформаційний партнер Фестивалю – радіо «Люкс». Інформаційні партнери – інтернет-видання Zaxid.net, Gazeta.ua, «Газета по-українськи», тижневий журнал «Країна».

Спонсори - компанія «ДТЕК» та ПАТ «МТС Україна».