Свято знань відзначатимуть у неділю

  • 29.08.2013, 18:02
  • 610
У Львові День знань святкуватимуть у неділю, 1 вересня. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, вчителі, які вийдуть на роботу в цей день, отримають додатковий вихідний під час Різдвяних свят або канікул.

Перший дзвоник відбудеться у всіх школах по-різному. Орієнтовно від 9 до 13 години майже усі школи проведуть урочисту церемонію. У кожній школі розміщена інформація щодо початку свята 1 вересня. Різниця у часі залежить від різної домовленості з церквами щодо проведення Служби Божої. Керівництво деяких шкіл спочатку планує провести свято знань, а потім піти з дітьми та їхніми батьками до церкви. А деякі домовилися зі священиками про комплексне проведення свята – тобто і урочиста церемонія, і короткі молебні будуть проводитись на території шкіл.

Неділя – це той день, коли батьки не завантажені роботою і зможуть бути зі своїми дітьми під час усього свята та Служби у церкві. А вчителі отримають додатковий вихідний під час канікул Оксана Росипська, заступник начальника управління освіти Львівської міської ради.