Сьогодні протягом цілого дня видавництво «Фоліо» презентуватиме літературні новинки

  • 12.09.2013, 14:27
  • 735
  • Юля Медвідь
Сьогодні протягом усього дня на площі Ринок біля Ратуші, під тентом вуличного кафе, одне з найбільших український видавництв харківське «Фоліо» презентуватиме півтора десятка літературних заходів.

У рамках ювілейного, 20 Форуму видавців у Львові, «Фоліо» представить сім нових видань від українських авторів, серед них Богдан Панкевич, Аліна Артюх, Юлія Пилипенко, Олексій Кононенко, Катерина Бабкіна, Роман Іваничук та Богдан Коломійчук.

Я щороку на Форумі видавців, пам’ятаю, як він ще 20 років тому розпочинався. Скільки тоді пережили, які труднощі. Дуже добре, що Львів таки залишився містом Форуму, не спокусились на гроші та не переїхали до Києва. Цьогоріч я вперше презентую власну книжку, адже сам не письменник. Написав її буквально за півроку, проте «шліфував» ще роки три. Це не художнє видання, це така збірка власних роздумів. Мені довелось побувати на Афоні і раджу всім чоловікам зробити при можливості те ж. Книжка спонукатиме читача задуматись над релігійними питаннями та сприйняття релігії для себе особисто. Чи ті догми та правила є істинно від Бога, чи придумані церковниками і як нам варто жити, аби відчувати душевний спокій.

 Богдан Панкевич, письменник

Також на шанувальників прози та поезії – дискусії, автограф-сесії, літературні питання та зустрічі з іменитими українськими авторами.

«Фоліо» — українське видавництво, засноване у 1991 році. Крім розробки та підготовки до друку українських авторів, видавництво займається перекладом художніх та наукових творів. Видавництвом видано понад сотню книжкових серії.

Детальний розклад подій від видавництва «Фоліо»:

11:00 - 11:30 - презентація книги Богдана Панкевича «Подорож на Афон», за участі автора.

11:30 - 12:00 -  презентація книги Аліни Артюх «Поезії рудої киці»,

12:00 – 12:30 - дискусія на тему: «Яке майбутнє чекає на Україну з огляду на концепцію «третього шляху», Володимира Єшкілєва та Володимира Павліва, учасники:Володимир Єшкілєв, Володимир Павлів, Данило Яневський.

12:30 – 13:00 - Роздуми Данила Яневського на тему: «ОУН і український національний рух: партнери чи вороги» Модератор – Володимир Єшкілєв

13:00 – 14:00 - Дискусія «Читання паперових книг vs телебачення, аудіо-книги, Інтернет – за чим майбутнє, або чи є в Україні культура читання». Учасники: Андрій Курков, Наталка Сняданко, Андрій Кокотюха, Віталій Шлайфер, Олександр Красовицький - генеральний директор ТОВ «Видавництво Фоліо»  а також випусковий редактор інтернет-порталу Zahid.net Наталя Зубрицька. Модератор: Євген Положій.

14:00 – 14:30 - Зустріч із читачами Євгена Положія та Наталки Сняданко

14:30 – 15:20 - Автобіографічна складова у творчості Олеся Ульяненка та творчі читання (книги: «Знак Саваофа»; «Серафіма»; «Вогненне око»; «Син тіні»; «Сталінка.Дофін сатани»; «Жінка його мрії»; «Квіти Содому», «Ангели помсти»). Учасники: Евгенія Чупріна (модератор), Сергій Пантюк, Сергій Жадан.

15:20 – 15: 30 - Поетична 10-хвилинка Катерини Ползикіної

15:30 – 16:00 - Презентація книги Юлії Пилипенко «Рижик». Автограф-сесія автора. Модератор – Катерина Ползикіна

16:00 – 16:45 - Презентація книги Катерини Бабкіної «Соня». Модератор: Вікторія Наріжна.

16:45 – 17:30 - Літературна зустріч спогадів про Олександра Довженка (за книгою «Щоденникові записи»). Учасники: генеральний директор ТОВ «Видавництво Фоліо» Олександр Красовицький (модератор), голова Державної архівної служби України - Ольга Гінзбург.

17:30 – 17:50 - Презентація книги Олексія Кононенко «Антологія українського анекдоту» у 7 томах. Модератор: Микола Шейко.

17:50 – 18:30 - Діалог на тему: «Українська проза: на небі чи на землі». Учасники: Андрій Курков, Данило Яневський. Модератор – Євген Положій.

18:30 – 19:30 - Презентація нового роману Романа Іваничука «Торговиця» за участі автора, вручення йому відзнаки «Золотий письменник України» (2012 рік).

19:30 – 21:00 - Презентація книги переможця літературного конкурсу «Коронація слова» 2013 року в головній номанації «Кращий роман» Богдана Коломійчука «Людвисар. Ігри вельмож» та майстер-клас із історичного фехтування за участі автора.

Заходи відбуватимуться в стилі історичної реконструкції з відповідними костюмами та стилізованою зброєю. Модератор -  Катерина Бабкіна.