Закінчився прийом заявок на стажування в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

  • 26.06.2014, 16:00
  • 519
До 20 червня учасники програми «Перший кар’єрний крок», які проходили стажування за напрямом «юриспруденція» та «журналістика», мали змогу подати свою кандидатуру на літнє стажування в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Уже завтра, 27 червня, до міста завітає делегація представників від Уповноваженого, для того, аби спільно з представниками мерії провести співбесіди та обрати з 15 молодих людей тих, які отримають можливість пройти літнє стажування в Уповноваженого, отримати досвід та рекомендації.

Стажування надасть можливість майбутнім фахівцям долучитися до роботи Секретаріату Уповноваженого з прав людини, здобути досвід роботи у сфері парламентського контролю за додержанням прав і основоположних свобод людини та практично ознайомитись зі структурою та функціонуванням цього інституту. Молоді фахівці будуть брати участь в реалізації стратегічних цілей Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Цього року для молоді відчинились ще одні двері, ще одна можливість здобути неоціненний досвід, проявити себе та отримати практичні навики роботи у такій структурі, як Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Для нас важливо, що ті люди, які будуть відібрані та пройдуть стажування, втілять здобуті знання у Львові

Галина Бордун, начальник відділу кадрів, керівник програми стажування у ЛМР.

До складу комісії, що обиратиме трьох кращих стажерів мерії, аби направити їх на двомісячне стажування, будуть входити: начальник управління з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації Ірина Кушнір, начальник відділу кадрів ЛМР та керівник програми стажування «Перший кар’єрний крок» Галина Бордун, начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 297 57 59.