Змінювати світ на краще: у львівських школах завершився пілотний курс гуманної освіти

Більше тисячі юних львів’ян пройшли уроки гуманної освіти під час пілотного проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин», а вже навесні такий курс розпочнеться у всіх 138 школах Львова.

Сьогодні у Львівській міській раді підводили підсумки пілотного проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин», який став можливим завдяки співпраці управління освіти ЛМР, компанії «Кормотех», Навчально-методичного центру Львова та ЛКП «Лев».

Упродовж листопада-грудня 2016 року для семикласників 16 шкіл Львова проводили курс гуманної освіти, який охопив 4 уроки та виїзне заняття на ЛКП «Лев».

«Пілотний проект реалізовано, реалізовано успішно, і ми маємо план запровадити його в усіх школах Львова в 2017 році. Практичним досягненням цих уроків є те, що більше тисячі молодих львів’ян будуть більш свідомо заводити тварин і ніколи не викинуть їх на вулицю. Тобто, безпритульних тварин стане у місті менше, – зауважила Катерина Ковалюк, координатор проекту. – У цивілізованому світі такі заняття є нормою, настав час і в Україні виховувати гуманність змалку. А Львів стане чудовою відправною точкою».

Львівські освітяни відзначили, що курс виявився справді інноваційним. «Ми хотіли зачепити душу дітей, зачепити виховання шляхетних почуттів, розрухати їхній інтелект і розум у ставленні до тварин. При розробці курсу ми використовували методи інтерактивності та дидактичних завдань, аби зацікавити дітей», – зауважила методист НМЦО Валентина Олійник, яка займалася розробкою посібника для вчителів.

Директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак відзначила, що для підприємства, яке бореться з наслідками людської безвідповідальності, цей курс є надзвичайно важливим, адже впливає на причини такої поведінки.

Довідка

Ініціатором та координатором проекту виступила компанія «Кормотех», яка також забезпечила дизайн та друк матеріалів. Методику розробили фахівці НМЦО Львова. Партнер проекту – ЛКП «Лев», що дозволило провести виїзний урок для учасників курсу.

Навчальні заклади учасники проекту: ЛУПГ, школа-гімназія «Сихівська», Гімназія «Євшан», Школа-садок «Провесінь», Класична гімназія, Школи: №№93, 94, 97, 3, 27, 15, 75, 42, 63, 2, 54.

Додаткова інформація: Катерина Ковалюк, 050 377 61 92