Завтра в УКУ презентують видання «Цивільні особи у сучасних збройних конфліктах: спадщина Рафала Лемкіна»

Школа права УКУ запрошує 12 вересня на презентацію колективної монографії «Цивільні особи у сучасних збройних конфліктах: спадщина Рафала Лемкіна», яка стала продуктом Магістерської програми УКУ з прав людини, реалізованої у рамках проекту «UCU Law Book Discussions». Участь у презентації візьме Анджей Шептицький – співавтор монографії, родич Митрополита Андрея, на честь якого і названо Центр Шептицького у Львові.

У монографії йдеться про спадщину Рафала Лемкіна – першого із фахівців міжнародного права, який визначив злочини сталінського комуністичного режиму проти українців як геноцид, та проаналізував геноцид в Україні в контексті міжнародного права. Над виданням працювали автори з України, Польщі та Німеччини.

Місце проведення – Центр імені Митрополита Андрея Шептицького, конференц-зал (вул. Козельницька, 4). Час проведення: 15.00 – 17.00 год.

Учасники презентації: Анджей Шептицький, Іван Городиський, Маркіян Мальський, Володимир Лисик, Ігор Земан, Віталій Гутник, Тарас Цимбрівський (модератор).

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2x7tftU

Детальніша інформація: ko@ucu.edu.ua(068) 976-75-40