Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію професора Крістіни Гантель-Фрейзер

В рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, Школа права УКУ запрошує правників та зацікавлених осіб на відкриту лекцію професора Крістіни Гантель-Фрейзер «Building Peace With Conflict – The Rule Of Law As Partner Of Integrated Conflict Management». Лекція відбудеться 13 вересня о 10.30 год.

Український Католицький Університет спільно з Програмою USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Відкриє цьогорічну серію лекцій Крістіна Гантель-Фрейзер – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада).  

Лекція відбудеться в конференц-залі (холі) інформаційно-ресурсного центру ім. митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 4). Мова заходу – англійська.

Участь у лекції – безкоштовна. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2wJrrqh.

Детальніша інформація: rlc@ucu.edu.ua, +38 (068) 599 18 15.

Довідка

Крістіна Гантель-Фрейзер – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада). Викладала конфліктологію та організаційну психологію в університетах Канади, США, Німеччини, Угорщини, Греції та України, а також працювала в різних проектах по всьому світі, зокрема в тих, які ініціювало Міністерство закордонних справ Канади, Угорщини та Індонезії, а також ООН у Криму.