Екс-міністр культури Італії прочитає інавгураційну лекцію для першокурсників програми ЕПЕ УКУ

В Українському католицькому університеті розпочалась перша в Східній Європі бакалаврська програма з політології «Етика-Політика-Економіка». Урочистості з нагоди інавгурації програми та початку навчання відбудуться 13 вересня. Інавгураційну лекцію першокурсникам прочитає екс-міністр культури Італії Рокко Буттільйоне.

«ЕПЕ - абсолютно нова для України і пострадянського простору програма, побудована за Оксфордською моделлю, втіленою також в курсах Єльського, Празького та інших університетів. На програмі викладатимуть  кращі  в країні викладачі та фахівці-практики з особистими історіями успіху у бізнесі та політиці, а також  іноземні професори та лектори з провідних зарубіжних вищих навчальних закладів та  міжнародних організацій у сфері освіти та науки. У навчанні поєднуватимуться теорія і практика, до роботи зі студентами залучатимуть закордонних фахівців, а частину програми викладатимуть англійською мовою», - зазначають в УКУ.

Навчатися в УКУ на новій програмі з політології цьогоріч  виявили бажання 202 особи. Саме стільки заявок надійшло від молодих людей з усієї України – від Харкова до Ужгорода. Втім, з них  омріяне місце отримало 40  (28 дівчат і 12 хлопців).

«Цьогорічна вступна кампанія була першою і, на мою думку, успішною, – розповідає керівник програми Юрій Підлісний. – Ми провели зустрічі з кількома сотнями старшокласників у Львові, Луцьку, Мукачевому, Чернівцях, Тернополі, виступали на молодіжних фестивалях, читали лекції в громадських організаціях, записали п’ять телепередач про ЕПЕ і організували шість  промоційних публічних лекцій з українськими та іноземними спікерами. І так ми зуміли знайти своїх студентів».

З 40 осіб, які вступили на програму, 22 отримали омріяні стипендії, 8 з яких розігрували.

У рамках інавгураційних урочистостей 13 вересня з промовами виступлять Президент УКУ владика Борис Ґудзяк; професор, депутат парламенту Італії, екс-міністр культури Італії Рокко Буттільйоне. Також озвучать відеозвернення наукового співробітника «Центру Етики і Публічної Політики» (США), біографа святого Папи Івана-Павла ІІ Джорджа Вайгеля.

Більше інформації  про програму є на сайті УКУ: http://ucu.edu.ua та на сайті програми: http://epe.ucu.edu.ua

Контакти – (032) 240 94 95, +38 097- 720-1987, epe@ucu.edu.ua

Місце проведення: конференц-зал  Львівської Духовної  Семінарії Святого Духа  (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а).