УКУ відкриває новий набір на Програму ІТ-права

Школа права Українського католицького університету відкрила реєстрацію на другу едицію Програми ІТ-права/UCU IT Law за участі найкращих українських юридичних компаній та іноземних експертів, що працюють в галузі юридичного супроводу ІТ-бізнесу.

«Коли ми запускали Програму ІТ-права у 2016 році, то хотіли об’єднати найкращих експертів-практиків в цій галузі. Цього року ми посилили практичну складову: кожен модуль розроблений у співпраці з юридичними компаніями – лідерами ринку в галузі ІТ-права. В рамках Програми кожен учасник матиме можливість розібрати практичні кейси та отримати реальні навички, необхідні для techlawyers», - коментує Іван Городиський, директор Школи права УКУ та керуючий партнер юридичної компанії Dexis Partners.

Формат Програми UCU IT Law передбачає 8 дводенних модулів протягом 3 місяців, в рамках яких будуть розкриті питання менеджменту ІТ бізнесу та його корпоративного структурування, захисту прав інтелектуальної власності та договорів в сфері ІТ, кіберзлочинності та кримінально-правового захисту діяльності ІТ компаній, а також юридичного супроводу ІТ бізнесу в ЄС та США.

Учасникам пропонується 5 базових модулів: Start-up Companies: U.S. Structuring and Transactions;  Corporate and Tax Structuring of IT Business; Contracts in IT; IP in IT; Final Module (Management of IT Business & Competition). Також – з додаткові модулі: Legal Innovations; New Technologies and Law (Cryptocurrencies & ICO, AI, Big Data); Security of IT Business.

Організатори надають можливість брати участь в окремих модулях: учасник, який обере один з базових модулів, може обрати один додатковий. Сертифікати про закінчення програми отримують учасники, які пройшли базовий модуль.

Старт програми заплановано на 6 жовтня 2017 року. Тривалість – 6 жовтня – 23 грудня 2017 року (додаткові модулі можуть відбуватися пізніше).

Також Академічна Рада Програми пропонує 3 стипендії, які покриють 70% вартості від навчання. Для того, щоб взяти участь у стипендійному конкурсі, потрібно заповнити заявку та надіслати мотиваційне есе англійською мовою на адресу rlc@ucu.edu.ua (не менше двох сторінок, Cambria, 14, 1,5) та пройти усну співбесіду з представниками Академічної ради Програми.

Партнерами Програми є Львівський ІТ Кластер,  Управління ІТ Львівської міської ради та юридичні компанії Dexis Partners, Axon Partners, Attorneys at law «BK partners», Legal IT group та Juscutum Attorneys Association.

Генеральний партнер – компанія Sayenko Kharenko.

Всі заняття проходитимуть у Львові в Українському Католицькому Університеті. Вартість в разі подання заявки до 30 вересня складає 500 доларів, після 1 жовтня – 600 доларів. Для членів Асоціації правників України та представників компаній Львівського ІТ Кластеру надається знижка в розмірі 10%, для випускників попередніх сертифікатних програм Школи права УКУ - 20%.

Реєстрація на Програму – https://goo.gl/forms/7udJJo94ZPerIV863

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці – itlaw.ucu.edu.ua, а також надіславши запитання на адресу електронної пошти rlc@ucu.edu.ua.