З нагоди 40-річчя школа №45 отримає від міста ще один мультиборд

  • 29.09.2017, 14:20
  • Христина Процак
Сьогодні, 29 вересня, відбулися урочистості з нагоди відзначення 40 років діяльності Середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови, що на вул. Науковій, 25. Усіх зі світом привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що з нагоди свята школа отримає від міста ще один мультиборд.

фото: Олександр Мазуренко

«Вітаю всіх з тим прекрасним ювілеєм, який маємо. Я пригадую цей район, в мене колись тут родина жила, і коли я був маленьким хлопчиком, я тут ходив. Мені приємно, що з цієї школи вийшло дуже багато хороших людей. Ви віддаєте частину себе, свого серця, свого таланту – велика вам за це подяка. Вчитель – це особлива професія. Доброго вчителя пам’ятають все життя. Це велике щастя, якщо тобі в житті вдається знайти доброго вчителя і порадника. Ваш ювілей припадає на День вчителя, який ми святкуємо в Україні, у Львові. Поза великою кількістю гарних змін, ми маємо багато подарунків – премії тощо. Я думав, що вам для школи подарувати. Мені сказали, що мультиборд школа вже має один. Ми домовимось, що з нагоди ювілею школи ми ще один подаруємо мультиборд поза чергою», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у навчанні та вихованні дітей та з нагоди 40-річчя з дня заснування Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови подяками Львівського міського голови нагороджено:

1.      Жук Ярослава Миколаївна – вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

2.      Лапіна Ольга Іванівна – вчитель математики Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

3.      Вербовецька Тетяна Володимирівна – вчитель фізики та астрономії Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

4.      Проскуріна Станіслава Володимирівна – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

5.      Остапів Марія Яківна – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

«Я хочу особливою подякою – срібною монетою Короля Данила Галицького – нагородити Володимира Кравченка», - додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, мер вручив особливу нагороду Володимиру Кравченку, який 26 років працював директором цієї школи.

Довідка

Будівля 1977 року. У СЗШ №45 м. Львова функціонує 40 класів, у яких навчається 1027 учнів.

У 2009 році за кошти міського бюджету виконано роботи із заміни вікон актового залу на суму 20 тис. грн., за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас конфігурацією 10+1 та один ноутбук. Частково поповнено бібліотечний фонд  школи.

У 2010-2011 роках за кошти міського бюджету виконано роботи з реконструкції басейну на суму 1 млн. 148 тис. грн.

У 2013 та 2016 році за кошти міського бюджету виконано роботи ремонту сантехвузлів на суму 555 тис. грн. і ремонт  вікон на суму 215 тис. грн.

У 2017 році за кошти міського бюджету  у рамках проекту «Розумний мікрорайон» обладнано сучасний лінгафонний кабінет (193 тис. грн.), а також придбано інтерактивну панель (139 тис. грн.), обладнання для кабінету фізики (146 тис. грн.).

За період 2009-2017 років для СЗШ №45 за кошти міського бюджету було виконано робіт та придбано обладнання на 2 млн. 416 тис. грн.