УКУ розпочинає онлайн-курс «Е-дидактика та змішане навчання»

Український Католицький Університет запрошує на курс Оксани Пасічник «Е-дидактика та змішане навчання» – про те, які технологічні освітні інновації стали доступними для викладачів та які стратегії формування вмісту електронного курсу можна застосувати у роботі. Курс для викладачів університетів та вчителів шкіл стартує 3 жовтня. Участь безкоштовна.

Навчальна програма курсу передбачає аудиторні та онлайн-заняття. Перше заняття відбудеться 3 жовтня о 16.30 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, ауд. 303). Зареєструватися для участі можна за посиланням: http://bit.ly/2x1jGYX

«Курс покликаний познайомити  учасників із сучасними трендами ефективної цифрової педагогіки для планування та керування навчальним процесом, власне викладання та оцінювання студентів. На курсі ми поділимось досвідом, ідеями та випробуваними практиками того, як зробити онлайновий курс цікавим, мультимедійним, інтерактивним та сучасним, і як реалізувати передові педагогічні методики за допомогою цифрових технологій», – розповіла Оксана Пасічник, експерт із цифрових технологій в освіті, розробник курсу.

Курс «Е-дидактика та змішане навчання» реалізовується Центром навчальних та інноваційних технологій УКУ у рамках проекту «Простір освітніх ініціатив».

Обсяг курсу: 72 год, к-ть аудиторних – 18 год. Програма курсу:  http://bit.ly/2ydLj60

Усім учасникам, які пройдуть курс успішно, буде видано сертифікат, що засвідчуватиме проходження програми курсу, а викладачам УКУ – сертифікат, що засвідчуватиме проходження 72-годинної програми підвищення кваліфікації. Для отримання сертифікату потрібно виконавши не менше 75% поточних завдань та тестів курсу, отримати не менше 12 балів (з 16) за підсумковий тест. Усі завдання передбачають роботу в відкритому навчальному середовищі УКУ – системі open.ucu.edu.ua.