УКУ відкрив сервіс для журналістів з пошуку експертів у різних сферах знань

Відтепер на сайті Українського католицького університету діє сервіс «Знайти експерта» у різних сферах знань. Для пошуку потрібно ввести ключове слово в «пошук» або конкретне прізвище особи.

Сфери знань, за якими можна знайти експерта: журналістика, медіакомунікації, право, етика, релігія, богослов’я, релігійні науки, історія та археологія, екуменічні науки, біоетика, реабілітаційна медицина, соціальна педагогіка та соціальна робота, соціологія, психологія (когнітивно-поведінкова терапія, клінічна психологія з основами психодинамічної терапії, психічне здоров’я в організаціях), громадське здоров’я, філологія, бізнес-адміністрування, інновації та підприємництво, наука про дані, публічне адміністрування, управління неприбутковими організаціями, управління персоналом та організаційний розвиток, управління технологіями.

Нагадаємо, УКУ має 6 факультетів – філософсько-богословський факультет, гуманітарний факультет, факультет прикладних наук, факультет суспільних наук, львівська бізнес-школа, факультет наук про здоров’я.

В університеті діє 10 бакалаврських, 16 магістерських програм, на яких викладають провідні експерти, науковці, лідери думок та успішні засновники соціальних та бізнес-проектів.

Також є низка наукових інститутів, громадських центрів: Інститут історії Церкви, Інститут релігії і суспільства, Аналітичний центр УГКЦ, Інститут родини та подружнього життя, Інститут літургійних наук, Міжнародний інститут етики та проблем сучасності, Центр лідерства УКУ, Київський центр УКУ.

Якщо не вдається знайти екперта (-ки) за допомогою цієї функції, просять звертатись до відділу інформації та маркетингу УКУ (info@ucu.edu.ua, тел. 240-99-44).