Факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка відзначив 25-річчя

Сьогодні, 13 жовтня, в актовій залі Львівського національного університету відбулась урочиста академія «Традиції, що творять майбутнє: 25 років Львівської школи міжнародних відносин» з нагоди 25-річчя створення факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка. Усіх присутніх від імені громади міста Львова привітав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Я також є випускником університету, але іншого факультету. Я, будучи абітурієнтом, прийшов на зустріч, яку, власне, проводив пан декан з батьками, з потенційними студентами, і скажу, що та атмосфера, яка панує сьогодні тут, а та атмосфера, яка панувала 7 років тому, може більше – вона запалювала і надихала. Звичайно, що факультет має дуже великий імідж, такий атмосферно-приваблюваний, бо завжди міжнародні відносини – це щось престижне», - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Від імені громади міста Львова подяки за багаторічну сумлінну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 25-річчя створення факультету міжнародних відносин Львівського національного університет імені Івана Франка вручено:

Фото: Олександр Мазуренко

Федунь Юрій Богударович – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, заступник декана факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 

Кучик Олександр Сергійович – кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 

Довідка

Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка — один з наймолодших у Львівському університеті, був створений у 1992 році за ініціативою ректорату університету, Львівських обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, народних депутатів України, за підтримки Комісії у закордонних справах Верховної Ради України, Міністерства закордонних справ та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У структурі факультету 7 кафедр, Центр країн Північної Європи, Інститут європейської інтеграції, кабінет країнознавства, малий видавничий центр. У 1992 році до складу факультету міжнародних відносин увійшли дві кафедри: міжнародного права (створена в 1991 році) та політичної географії і країнознавства (1992 рік). В період 1992-2003 років створено кафедри: міжнародних економічних відносин (1994 р.), іноземних мов (1995 р.), міжнародних відносин і дипломатичної служби (2001 р.), країнознавства і міжнародного туризму (2001 р.), міжнародного економічного аналізу і фінансів (2003 р.) та європейського права (2003 р.).