Мер Львова привітав Технологічний коледж НУ «Львівська політехніка» з 70-річчям

Сьогодні відбулись заходи з відзначення 70-річчя технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Міський голова Львова Андрій Садовий також долучився до урочистостей і привітав працівників навчального закладу.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Технікум радіоелектроніки, який я колись закінчував, зараз влився в цю велику сім’ю. Це ще одна велика особливість. Бажаю, щоб всі ці реформи, які зараз тривають в нашій країні, дали можливість вам почувати себе гідно, бути хорошими у донесенні до учнів нових знань, нової інформації, щоб ви мали хорошу заробітну платню, щоб ви відчували себе гідно і комфортно. Вітаю вас з ювілеєм, щоб у ваших сім’ях була гармонія», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у навчання і виховання молоді й професійну підготовку спеціалістів та з нагоди 70-річчя відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» подяками нагороджено: 

  1. Куцела Олександра Михайлівна – викладач української мови та літератури вищої категорії,  працює в навчальному закладі з 1968 року;
  2. Дерев’янченко Юрій Григорович – викладач комп’ютерних дисциплін вищої категорії, викладач-методист, працює в навчальному закладі з 1970 року;
  3. Леськів Володимир Володимирович – керівник фізичного виховання,  викладач фізичного виховання вищої категорії, викладач-методист, працює в навчальному закладі з 1983 року.
Фото: Олександр Мазуренко

Дипломом відзначено колектив відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Також усі, хто отримав подяки, матиме премії в розмірі місячного окладу.

Довідка

Діяльність Відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» як навчального закладу розпочалася 6 червня 1947 року, коли наказом союзного міністерства промисловості засобів зв'язку було створено Львівський електромеханічний технікум, який у 1963 році був перейменований у Львівський технікум радіоелектроніки. У жовтні 1994 року рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії технікум був акредитований в цілому, був змінений його статус з присвоєнням нової назви - Коледж „Західноукраїнський колегіум".

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» створено шляхом реорганізації Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола та приєднання його до Національного університету «Львівська політехніка» згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2010 року № 1284 «Про реорганізацію Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола», Наказу Національного університету «Львівська політехніка» від 24.01.2011 року № 9-10 «Про створення в складі Національного університету «Львівська політехніка» структурного підрозділу «Навчально-науковий інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола», Наказу Національного університету "Львівська політехніка" від 27.05.2011 року № 407-1-10 "Про створення відокремленого структурного підрозділу – Технологічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" на базі реорганізованого Коледжу Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола.

Технологічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальностями: «Право», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Туризм», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Комп’ютерна інженерія», «Дизайн. (спеціалізація «Дизайн стилю, зачіски та візажу»)», «Дизайн» (спеціалізації: «Дизайн одягу», «Дизайн інтер’єрів»).