Другий рік поспіль реалізовується проект «Шкільне підприємництво»

Чотири суботи поспіль 20 учнів дев’ятих класів львівських шкіл навчались у Lviv Business School Українського католицького університету. Проект «Шкільне підприємництво» реалізовувався в межах Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2017-2019 роки. Метою проекту є створення сприятливих умов для розвитку молодіжного підприємництва.

Проект «Шкільне підприємництво» має завдання формувати підприємницьку культуру серед учнівсько-студентської молоді міста Львова.

«Підприємницька культура населення не виховується за один рік. Це довготривалий процес. Ми повинні навчити всіх школярів фінансовій грамотності, дати можливість отримати знання з основ підприємницької діяльності всім охочим вже зі школи. Якщо ми будемо давати знання про підприємництво школярам вже сьогодні, то завтра місто отримає сильну підприємницьку громаду», - зазначила голова постійної комісії фінансів та планування бюджету ЛМР Вікторія Довжик.

 «Другий рік поспіль ми реалізовуємо проект «Шкільне підприємництво». Учні львівських середніх шкіл із захопленням беруть активну участь у інтерактивному навчанні з основ підприємницької діяльності. Це добра практика, яку ми і надалі будемо реалізовувати в мужах Програми сприяння розвитку підприємництва в нашому місті», - зазначила начальник відділу ділових індустрій управління економіки ЛМР Галина Заяць.

Етапи відбору для проекту: 733 учні з 23-х шкіл пройшли навчальний курс «Навігатор до фінансової свободи» (9 занять); 27 класів взяло участь у «контрольній роботі».