Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію представника Червоного Хреста щодо пошуку зниклих безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом

15 лютого Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Маріани Чакон Лозано, заступника координатора відділу захисту місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні. Участь в заході безкоштовна.

Відкрита лекція Маріани Чакон Лозано «Пошук зниклих безвісти осіб та підтримка їхніх сімей у контексті збройного конфлікту і перехідного правосуддя» відбудеться у рамках проекту Школи права УКУ «Перехідне правосуддя та примирення в Україні». Охочих взяти участь запрошують 15 лютого о 16.00 год. у приміщення Філософсько-богословського факультету УКУ (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням http://bit.ly/2shOBmG.

«За підрахунками Міжнародного Комітету Червоного Хреста, щонайменше 1500 осіб зникли безвісти в результаті розгортання збройного конфлікту на Сході України. Міжнародний Комітет Червоного Хреста вживає низку заходів щодо пошуку зниклих безвісти осіб в Україні, але в контексті потреб сімей зниклих осіб, їх потреби знати долю і місцезнаходження рідних, потреб економічного, психологічного, правового характеру вони є недостатніми», - зазначає Маріана Чакон Лозано.

Під час лекції експерт розгляне інструменти  міжнародного гуманітарного права у пошуку зниклих безвісти осіб, ситуацію зі зниклими особами в Україні та роль Міжнародного комітету Червоного Хреста у пошуку зниклих безвісти осіб.

Мова лекції – англійська. Організатори забезпечать синхронний переклад.