КУ Інститут міста презентувала результати дослідження щодо зацікавленості молоді у сфері інноваційної освіти

  • 02.07.2020, 15:18
  • 1345
  • Пресслужба ЛМР
Упродовж 5−26 травня 2020 року КУ Інститут міста, за ініціативи Lviv Open Lab та МолоДвіж Центр. Львів, провела опитування з метою виявлення рівня зацікавленості до позашкільного навчання у сфері інноваційної освіти. Опитування проведено у межах ініціативи «Львів-кандидат — громада, дружня до дітей та молоді» UNICEF.

Основні результати опитування:

  • 62,5% підлітків відвідують позашкільні, факультативні навчальні курси, тренінги тощо від 1 до 3 разів на тиждень;
  • лише 16,8% відповіли, що у Львові достатньо просторів для розвитку дітей та підлітків, тож майже 65,8% відвідували б Lviv Open Lab у разі його відкриття;
  • найбільше зацікавлення виявили до 3D-моделювання & друку (45,1%) та програмування (44,0%);
  • у середньому батьки готові заплатити 110,09 гривень за одне заняття тривалістю 1-ну годину.

«Мережа ТВОРИ.com розширюється інституційно та постає перед новими викликами у розвитку інноваційного підходу. Lviv Open Lab — це вагома інвестиція у розвиток міста і з цим погоджуються 73,2% опитаних. Респонденти зазначають, що їм бракує наявних міських просторів, де можна не лише відпочивати, але й навчатися, працювати. Варто розуміти і те, що запит буде передусім на рівні комфортності місця перебування, бо майже 63% переконані, що це буде сучасний простір. Тепер робота за командою проєкту, яка відтепер знає свою цільову аудиторію», — зазначила Тетяна Приходько, соціологиня Інституту міста.

Опитування здійснювалось з метою розуміння запиту цільової аудиторії. Результати опитування не підлягають до екстраполяції на усю генеральну сукупність, а лише відображають тренд громадської думки про інноваційний простір.

Детальний звіт дослідження за посиланням.