«Навчання в класі, вчитель, особливо для маленьких дітей, — це має бути норма. Це поза дискусією», — А. Садовий

• 30.10.2020, 09:11
  • Пресслужба ЛМР
Діти повинні навчатись у школах, а не дистанційно. У цьому переконаний міський голова Львова Андрій Садовий. Він наголошує, що місто моніторить ситуацію із захворюванням як учнів, так і педагогів. У разі потреби, окремі класи ідуть на дистанційне навчання. Однак такі випадки є поодинокими.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Ми не можемо спрогнозувати наступний рік, але діти і так дуже багато втратили за цей карантин. Тому, я вважаю, що треба йти до школи, і нема на то ради. Тим більше ми моніторимо ситуацію по кожному класу, по кожній школі, це — 117 шкіл. І, чемно кажучи, за цей період, що діти навчалися, в нас були випадки, коли ми класи відправляли на дистанційне навчання. Але в цілому таких випадків було не багато — це було менше 1%.

Діти не можуть вчися в онлайні, як це хтось собі може думати теоретично. Все-таки навчання в класі, вчитель, особливо для маленьких дітей, — це має бути норма. Це поза дискусією", — сказав мер Львова у ранковому ефірі радіо «Люкс ФМ».