Сьогодні у школі №43 відбулася зустріч дітей з вадами зору з однолітками

  • 26.09.2008, 03:00
  • 1934
  • Андрій Яремко
З нагоди 30-ої річниці заснування середньої загальноосвітньої школи № 43 на вулиці Масарика, 9 відбувся концерт-зустріч з однолітками дітей з вадами зору та дітей незрячих батьків. Під час зустрічі діти інтегрованого театру естрадної пісні «Дитячі мрії» львівської територіальної первинної організації УТОС показали у школі, в якій багато з них навчаються, концерт: співали пісні та читали вірші. «Це вже не вперше колектив наших дітей від 3 до 13 років виступає у школі з ініціативи нашого товариства незрячих. Це допомагає дітям здружитися, а також проявити свої таланти, навіть якщо є обмежена можливість бачити», – повідомила голова львівської територіальної первинної організації УТОС Любов Кукуруза.

Концерт-зустріч з однолітками був запланований в рамках проекту «Побачити світ очима дитячої пісні», який започатковано для дітей, що в силу певних обставин не спроможні повноцінно спілкуватись з оточуючим світом, а також для їх батьків, позбавлених матеріальних і фізичних можливостей розкрити перед власними дітьми усі радощі життя.

В рамках реалізації проекту Львівський інтегрований театр естрадної пісні «Дитячі мрії» взяв участь у двох всеукраїнських мистецьких фестивалях для незрячих - у Чернівцях та у Мукачево. Заплановано до кінця року участь дитячого колективу в концерті, який відбудеться у Львівському обласному реабілітаційному центрі для інвалідів різних нозологій, а також гастрольна поїздка в місто Тернопіль.

Загальний бюджет проекту – 16,7 тис. грн., з них фінансування від міської ради – 15 тис. грн.