Кращі педагогічні працівники Львова отримають премії міського голови

За професіоналізм, інноваційність та ініціативність у роботі, а також за активну участь у громадській та науковій діяльності кращі педагогічні працівники Львова отримають премії міського голови. Розмір премії становить 1000 гривень.

Кандидатури для присудження премій подаватимуть начальники районних відділів освіти та керівники позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти.

Премії вручають до Дня працівника освіти. Цього року урочистості з нагоди свята відбудуться 1 жовтня 2008 року о 16:30 у приміщенні театру імені Марії Заньковецької. Під час урочистостей будуть вручатися премії міського голови та подяки начальника управління освіти.

«Цього року премії отримають кращі з кращих педагогічні працівники міста. В такий спосіб ставимо собі за мету відзначити, заохотити і підтримати людей, які роблять великий вклад у розвиток освіти та найкраще пристосовують навчальні програми до потреб і можливостей учнів», - повідомила начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук.