У SoftServe розповіли про прогресивні бакалаврські програми для ІТ-фахівців у львівських університетах

 • 23.07.2021, 16:22
 • 1346
 • Пресслужба ЛМР
На рахунку ІТ-компанії Softserve – уже 8 бакалаврських програм у львівських університетах, які були оновлені та вдосконалені ІТ-експертами. Серед них – програми дуального навчання, які дають змогу здобути найґрунтовніші практичні знання ще в університеті, інноваційна програма для фізиків та програма, в межах якої студенти займаються науковими дослідженнями міжнародного рівня.

«У розпал вступної кампанії, ми зібрали огляд спільних з SoftServe програм, що увібрали в себе максимум актуальної теорії, практику на реальних проектах, менторство від експертів компанії та відкривають перспективи швидкого старту кар‘єри в одній з найбільшій українських ІТ компаній», - інформують у Softserve.

 1. Програма “Квантові комп’ютери та квантове програмування”

Фізичний факультет

ЛНУ ім.І.Франка

Освітня програма стартувала у 2020 році і пропонує унікальну програму навчання, розроблену спільно з відділом досліджень (R&D) компанії SoftServe. На програмі вивчатимуть один із найактуальніших напрямків в світі технологій - програмування на квантових комп’ютерах, проводитимуть наукові дослідження в галузі квантової інформації. Також студенти працюватимуть над проєктами з дослідниками компанії та проходитимуть стажування.

Деталі про програму: https://qcqp.lnu.edu.ua/

 1. Програма “Системи штучного інтелекту”

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій

НУ “Львівська політехніка”

Програма була запущена у 2017 році, університетом і компанією SoftServe спільно з низкою ІТ компаній Львівського ІТ Кластеру. На програмі компанія реалізувала підхід дуальної освіти - вже з третього курсу навчання усі практичні заняття студенти проходять у компанії, отримуючи одночасно і першу оплачувану роботу. Цього року програма випустила перших ІТ-спеціалістів, 20 з яких вже є працівниками SoftServe.

Деталі про програму: http://ai.lviv.ua/

 1. Програма “Інтернет речей”

Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА)

НУ “Львівська політехніка”

Програма була запущена компаніями Львівського ІТ Кластеру у 2016 році. SoftServe - одна з найактивніших компаній, яка долучилась як до модернізації програми навчання, так і до роботи зі студентами. Програма пропонує сучасне навчання, інноваційну ІоТ лабораторію для студентів, тісну співпрацю з експертами SoftServe упродовж навчання та можливості стажування в різних ІТ-компаніях Львова.

Деталі про програму: http://iot.lviv.ua/

 1. Прикладна математика

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук

НУ “Львівська політехніка”

Оновлена програма навчання стартує цього року, до її розробки долучились експерти SoftServe. Програма включатиме оновлені дисципліни, мотиваційні лекції ІТ-фахівців, поглиблені технічні курси та також формат дуального навчання з третього курсу - роботу та практику в компанії.

Деталі про програму: http://amath.lp.edu.ua/

 1. Програма Computer science

Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

ЛНУ ім.І.Франка

Програма стартує на факультеті у вересні. В межах програми, компанія SoftServe реалізовуватиме дуальних підхід до навчання, який дозволить студентам працювати та навчатись одночасно.

Деталі про програму: https://electronics.lnu.edu.ua/news/hovorymo-pro-122-spetsial-nist-komp-iuterni-nauky

 1. Програма Computer science

Факультет прикладної математики

ЛНУ ім.І.Франка

Оновлена програма на факультеті розпочнеться у вересні і є однією з чотирьох програм дуальної освіти, які реалізовує компанія SoftServe. Дуальний формат дає можливість вивчати актуальні технології на перших курсах, а з третього курсу навчання - здобувати практичні знання в компанії.

Деталі про програму: https://ami.lnu.edu.ua/computer-science

 1. Програма Computer science

Факультет прикладних наук

Український католицький університет

В межах навчальної програми УКУ, R&D-відділ компанії працює зі студентами в напрямку досліджень галузі комп’ютерних наук. На базі відділу студенти працюють над науковими проєктами спільно з дослідниками компанії та працюють над розробкою інноваційних рішень.

Деталі про програму: https://apps.ucu.edu.ua/computer-science/

 1. Програма “Комп’ютерні науки”

 IT Step Academy

Нещодавно SoftServe та  університет IT Step підписали рамкову угоду, яка передбачає співпрацю щодо напрацювання програм дуальної освіти.
Студенти університету матимуть можливість інтеграції в ІТ-сферу та практичну роботу в компанії.

Деталі про співпрацю: https://high.itstep.org/2021/07/21/kompaniya-softserve-ta-it-step-universy-tet-domovy-ly-sya-pro-pidpy-sannya-ramkovoyi-ugody-pro-realizatsiyu-dual-noyi-osvity/

 1. Програми з кібербезпеки

НУ “Львівська політехніка”

ЛНУ ім.І.Франка

Львівський університет безпеки життєдіяльності

Кілька років тому компанії Львівського ІТ Кластеру та компанія SoftServe запустили бакалаврські програми у трьох університетах Львова - НУ “Львівська політехніка”, ЛНУ ім.І.Франка та Львівський університет безпеки життєдіяльності. Програми готують спеціалістів з кібербезпеки та захисту даних. Студенти програм мають можливість проходити стажування в компанії та тісно співпрацювати з експертами та менторами SoftServe. 

Деталі про програми:

- Кібербезпека в НУ “Львівська політехніка”

- Кібербезпека в ЛНУ ім.І.Франка

- Кібербезпека в Львівському університеті безпеки життєдіяльності