У Львові сформують дистанційні класи

  • 29.08.2022, 13:58
  • Пресслужба ЛМР
У кількох школах Львова будуть функціонувати класи дистанційного навчання. Відповідно батьки, які не хочуть, щоб їх діти вчилися офлайн, зможуть перевести дітей у ці школи.

фото: Роман Балук

«В кожному районі міста Львова буде визначений один навчальний заклад, в який батьки можуть звернутися і перевести дитину для навчання в онлайн-класах. Зараз ми пропрацьовуємо всі підготовчі моменти. Спочатку батькам потрібно звернутись у Центр професійного розвитку педагогічних працівників, щоб ми розуміли, яка кількість дітей є в кожному з класів і відповідно їх формувати. Після цього ми визначаємо заклад, в який батьки зможуть зареєструвати дитину. Умовою відкриття класу є певна кількість учнів, тому якщо, до прикладу, у 3 клас в одному районі зареєструють 3 дитини, а в іншому – 4, то ми не будемо робити 2 окремі класи для третьокласників, а об’єднуватимемо їх. Логістично для дітей це не буде проблемою, бо ми власне говоримо про онлайн-навчання.

Потрібно чітко розуміти: дітей потрібно буде перевести зі школи, в якій вони навчались раніше, до тієї, де вони будуть вчитись онлайн. Тобто батьки мають зробити вибір: або залишати дитину у своїй школі і дотримуватись її форми навчання, або перевести її в інший навчальний заклад, де є дистанційні класи», – розповів під час брифінгу Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міської ради.

Реєстрацію до цих шкіл буде здійснювати Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова – 297-53-28

Планується, що опорними  школами стануть:

·       Галицький район – школа №3

·       Франківський район – школа №31

·       Сихівський район – школа №86

·       Личаківський район – школа «Лідер»

·       Шевченківський район – школа №20

·       Залізничний район – школа №77

Нагадаємо, згідно з опитуваннями, які провели керівники та вчителі навчальних закладів Львівської міської територіальної громади, 76% львів’ян хочуть, щоб їх діти навчались офлайн.

відео: Андрій Андрух