У Львові триває тиждень Литовської культури

З 7 до 10 жовтня у Львові проходить тиждень Литовської культури. В рамках заходу сьогодні, 8 жовтня в конференц залі факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Січових стрільців, 19 відбудеться відкриття міжнародної наукової конференції «Історична спадщина Великого Литовського Князівства в Україні, її дослідження та збереження». В музеї етнографії та художнього промислу, що на пр. Свободи, 15 відбудеться відкриття виставки сучасного литовського текстилю.

9 жовтня в читальному залі періодики Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Драгоманова, 5 відбудеться відкриття виставки «Спадщина Великого Литовського Князівства у фондах Львівського національного університет ім. Івана Фрака». Завершиться день концертом ансамблю старовинної музики «Banchetto mysicale» у рамках Шостого фестивалю давньої музики у Львові «З часів Речі Посполитої». Концерт буде проходити в будинку органної та камерної музики, що вул. С. Бандери, 8.

Завершиться тиждень Литовської культури у м. Львові 10 жовтня продовженням Міжнародної наукової конференції «Історична спадщина Великого Литовського Князівства в Україні, її дослідження та збереження» та зустріччю Міністра культури Литовської республіки. Конференція буде проходити в конференц залі факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Січових стрільців, 19.