До кінця року буде завершено комп’ютеризацію навчальних закладів Львова

  • 23.10.2008, 03:00
  • 1770
  • Андрій Яремко
В цьому році у Львові буде завершено комп’ютеризацію навчальних закладів. Цьогоріч для 50 шкіл міста придбали комп’ютерні класи по 11 комп’ютерів в кожному. Окрім того у школи закупили 96 мультимедійних проекторів.

Також комп’ютерами забезпечили дитячі садочки, навчально — виховні комплекси, вечірні школи та позашкільні навчальні заклади. У 9 початкових шкіл закуплено комп’ютерні класи по 6 комп’ютерів в кожному.

До прикладу, сьогодні 23 жовтня у школі № 54, що на вул. Хвильового, 16 встановлено новий комп’ютерний клас. В клас закуплено 11 комп’ютерів, мультимедійний проектор, ноут — бук та принтер.

«Загалом плануємо до кінця року завершити роботу над комп’ютеризацією шкіл міста. До кінця року у школи міста ще буде закуплено 17 комп’ютерних класів. З міського бюджету на комп’ютеризацією шкіл міста виділено 3 мл. 862 тис. грн.», – повідомила заступник начальника управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна. Станом на сьогоднішній день комп’ютерною технікою забезпечено 95 навчальних закладів.