У міських школах підключають безпроводовий Інтернет

  • 11.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
До кінця цього року учні львівських шкіл зможуть користуватися Інтернетом та шкільними комп’ютерами. Цьогоріч для 50 шкіл міста придбали комп’ютерні класи по 11 комп’ютерів в кожному. Поповнюють навчальні заклади і мультимедійними проекторами для візуалізації навчального процесу. В рамках проекту «Мобільний Інтернет від МТС в школи» у п'яти львівських школах відкрили Інтернет — класи з безпроводовим Інтернетом. Зокрема це середні загальноосвітні школи №3, №5 та «Провесінь», Львівський державний ліцей імені Героїв Крут і Львівський обласний притулок для дітей.

«У Львові активно розвивається програма інформатизації загальноосвітніх шкіл, яка успішно здійснюється вже протягом декількох років. Загалом плануємо до кінця року завершити роботу над комп’ютеризацією шкіл міста. До кінця цього року у школи міста ще буде закуплено 17 комп’ютерних класів. З міського бюджету на комп’ютеризацією шкіл міста виділено 3 мл. 862 тис. грн. Станом на сьогодні комп’ютерною технікою забезпечено 95 навчальних закладів міста», — повідомив директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексій Побурко.

Встановити безпроводовий Інтернет в школах допомогла компанія «МТС — Україна». «Компанія активно розвиває інноваційні технології. Послуга «МТС Коннект» стала основою для програми «Мобільний Інтернет від МТС у школи». Адже в школах та інших дитячих установах, де дротовий Інтернет недоступний, бездротове рішення від МТС забезпечує оптимальні умови для отримання інформації», – відзначив заступник директора Західного територіального управління МТС — Україна Роман Романівка.