Вперше у Львові учні міських шкіл отримали стипендії міського голови

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні зустрівся з талановитою учнівською молоддю Львова та вручив стипендії за успіхи у навчанні, активну участь у громадській, спортивній мистецькій та науковій діяльності. Стипендії міського голови отримали 43 претенденти, учні навчальних закладів освіти Львова у розмірі 500 гривень та 9 випускників гімназій та ліцеїв 2007 — 2008 навчального року, претендентів на отримання одноразових стипендій міського голови у розмірі 1000 грн. Нагадаємо, цього року у міському бюджеті Львова було передбачено кошти на виплату стипендій міського голови талановитим та обдарованим учням у загальному розмірі 95 174 грн.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні зустрівся з талановитою учнівською молоддю Львова та вручив стипендії за успіхи у навчанні, активну участь у громадській, спортивній мистецькій та науковій діяльності.

Стипендії міського голови отримали 43 претенденти, учні навчальних закладів освіти Львова у розмірі 500 гривень та 9 випускників гімназій та ліцеїв 2007 — 2008 навчального року, претендентів на отримання одноразових стипендій міського голови у розмірі 1000 грн.

Нагадаємо, цього року у міському бюджеті Львова було передбачено кошти на виплату стипендій міського голови талановитим та обдарованим учням у загальному розмірі 95 174 грн.