У Львові запрезентують книгу «Діти емігрантів про себе»

  • 24.03.2009, 11:33
  • 1627
  • Андрій Яремко
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» за сприяння Посольства Королівства Норвегії в Україні презентує другу книгу «Діти емігрантів про себе: Сповіді. Думки. Судження. Біль…». Захід відбудеться у середу, 25 березня об 11.00 в актовій залі головного корпусу НУ «Львівська політехніка», за адресою вул. С. Бандери, 12.

Книга містить 130 творів учасників Міжнародного конкурсу української творчої молоді «Діти емігрантів про себе», проведеного у 2008 році. Це щира сповідь дітей про своє самотнє дорослішання, потребу материнської ласки та батьківської мужності у щоденному житті.
За словами директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Ірина Ключковська, спільна реалізація видання «Діти емігрантів про себе» - ще один крок для розвитку співпраці між Королівством Норвегії та Україною.
У презентації візьмуть участь Олав Берстад – посол Королівства Норвегія в Україні, Іван Драч – голова громадської організації «Україна-світ», Василь Костицький – голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі та Ігор Калинець – лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка.