Понад 140 вчителів візьмуть участь у літній школі

  • 21.06.2010, 16:16
  • 1000
Сьогодні у Львові розпочала працювати літня школа для вчителів львівських шкіл. Під час літньої школи для педагогів міста будуть проводитись тренінги, майстер-класи та презентації  з впровадження інноваційних методів навчання. У цьогорічній літній школі візьмуть участь близько 140 педагогів львівських шкіл.

«Всі ми закінчили школу і знаємо яка вона важлива у нашому житті. Протягом останніх років я мав важливі зустрічі, зокрема з мером міста Нью-Йорк з Робертом Джуліані, в якого запитав: чого ви не зробили будучи мером? Він мені відповів,що дуже сильно жалкує, що мало уваги приділяв освіті.

Тому нам важливо берегти та розвивати освіту. Тому що діти це є наше майбутнє. Львів вкладає кошти в ремонти – то форма навчання, а мене також хвилює і зміст навчання, над яким потрібно паралельно працювати. Дякую вам за вибір вчитись і вдосконалюватись», - розповів під час відкриття літньої школи міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що інновації у навчанні використовують близько 10 шкіл міста. В цих закладах  працюють навчальні методики ефективного читання дітей. Наприклад, «від тексту до букви», навчання дітей в групах, у цих школах також є уроки логіки.

У 2008 році у школах міста започаткували технологію інтегрованого навчання учнів 5-6-их класах. Представники навчальних закладів районів (по одному навчальному закладі з району) взяли участь в майстер-класах.