Нобелівський лауреат у Львові прочитає публічну лекцію

  • 06.09.2010, 15:11
  • 777
Науковий ресурс Львова приваблює перші імена науки світу. До нашого міста на запрошення науковців та міського голови приїде Нобелівський лауреат у галузі хімії, професор Жан-Марі П’єр Лен. В програмі візиту відомого вченого є відкрита публічна лекція для всіх охочих.

Жан-Марі Лен матиме ряд зустрічей із провідними науковцями Львова та України. Виступатиме він і на 3-й Міжнародній літній школі «Супермолекулярні системи в хімії та біології», а також відвідає Щорічне засідання Групи молекулярних рідин Європи та Групи молекулярних рідин Японії.

Як зауважує ініціатор приїзду Нобелівського лауреата до Львова, член-кореспондент НАН України, професор Мирослав Головко, «послухавши таку людину львівські науковці матимуть унікальний шанс безпосередньо ввійти в коло тих актуальних проблем, які зараз є в науковому середовищі».

Неординарною подією в програмі візиту Жана-Марі Лена до Львова буде публічна лекція, яка відбудеться 8 вересня о 17.00 в актовій залі І-го навчального корпусу НУ «Львівська Політехніка» (вул. Карпінського, 2). На неї організатори запрошують всіх охочих.

«Прослухати лекції видатних науковців Європи та вживу поспілкуватися з ними, набути неоціненного досвіду – це важливо. Це важливо не лише для молодих науковців, а й для всіх охочих молодих людей, яких приклад науковця світового рівня надихне на досягнення високих цілей», - каже завідувач кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології «Львівської Політехніки» професор Володимир Новіков.