170 закладів освіти отримують опалення

  • 08.10.2010, 10:30
  • 900
Заклади освіти Львова готові до початку опалювального сезону. На сьогоднішній день 170 закладів освіти опалюються. Всього в місті є 138 шкіл та 96 садочків.

У садочку № 170 замінено систему опалення та частину вікон. У садочку №43 встановлено теплові акумулятори. Нагадаємо, такі ж теплові акумулятори є у 109 садочку. Загалом ремонт систем опалення в цьому році проводився у 11 садочках.

Як зазначила начальник управління освіти ЛМР Надія Оксенчук, ще чотири роки тому у закладах освіти було 29 підвальних котелень. На сьогодні залишилось лише вісім, у решти  встановлено нові котельні, або ж замінено систему опалення. За  чотири роки у закладах освіти замінено 21 підвальну котельню.

«Наше місто працює в напрямку різних альтернативних систем опалення. Ми будуємо нові модульні котельні, це ж до прикладу у садочку «Арніка» ми встановили сонячні батареї для підігріву гарячої води та для подачі тепла теж альтернативне опалення - теплові  акумулятори в місті є у двох садочках, у 109 та  в 43», - розповіла Надія Оксенчук.

Нагадаємо, від 4 жовтня в бюджетних закладах Львова, зокрема в лікарнях, садочках та школах розпочався опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Садовий.