Львівські старшокласники розкажуть про своє бачення прав дитини

  • 04.11.2010, 16:13
  • 927
Учні Львова представлять своє бачення прав дитини. Завтра, 5 листопада, о 15.00 на базі НВК ім. В. Стуса (вул. Повстанська, 14) відбудеться Міська учнівська науково-практична конференція «Я маю право мати право». Захід відбуватиметься у рамках Тижня суспільних наук.

На конференції будуть представлені 13 робіт старшокласників на тему прав дитини. Участь у конференції візьмуть 11 навчальних закладів міста. У рамках конференції запланована мультимедійна презентація Конвенції ООН про права дитини та захист учнями науково-дослідницьких робіт в дискусійному та теоретичному напрямках.

Десять років тому ми відвідали міжнародну конференцію з прав дитини і відтоді активно розвиваємо цю тему у нашому місті. Конференція присвячена тому, як бачать права дитини самі діти. Приблизно місяць мали старшокласники на підготовку своїх робіт. Обрані теми дуже цікаві, наприклад, в одній з дискусійних робіт розглянуто дитячі казки з точки зору порушення у них прав дитини. Всі роботи будуть відзначені, а найкращі ще й нагороджені цінними призами, які допоможуть дітям і надалі розвиватися у сфері права

голова районного методичного об’єднання вчителів правознавства,

учитель НВК ім. В. Стуса

Ольга Яворська.