У районах Львова ліквідовують наслідки буревію

  • 25.06.2008, 03:00
  • 1714
  • Андрій Яремко
У Львові повністю відновлено водопостачання. Усі насосні станції та водозабори працюють у звичному режимі. Вода у місто подається за затвердженим графіком: у Сихівський, Залізничний, Франківський, Шевченківський та центральну частину міста – 18 годин та у Личаківський – 10-12 год.

У Франківському районі ЛКП вже відремонтували 10 дахів, що були пошкоджені під час буревію. Як повідомили працівники ЛКП, пошкодження були незначні. Зараз у районі вивозять повалені дерева, зокрема бригади працюють на вул. Чупринки, 45. До робіт залучено солдатів для розчищення території на кінцевій трамваю № 2.

Сьогодні у Шевченківському районі планують закінчити розчищення магістральних та внутріквартальних доріг від повалених дерев, також обрізають аварійні дерева. Крім того, зараз складають дефектні акти на пошкоджені будівлі та квартири. Поки що ЛКП власними силами ремонтує покрівлі.

У Сихівському районі вже засклили 22 вікна у 10 будинках. Очищено козирки та 5 дощоприймачів. На вул. Дунайській вимиті ділянки дороги тимчасово підсипали переробленим асфальтом. Зрізали пошкоджені дерева біля шкіл, садочків та будинків. Відремонтовано 60 м. кв. частково пошкоджених дахів. Сьогодні у садочку № 40 ремонтуватимуть павільйон.

Довідка

У Личаківському районі ремонтують дахи у будинках на вулицях Зелена, 3 та Шота Руставелі, 1. Від буревію у районі постраждало два будинки.

У Залізничонму районі за попередньою інформацією пошкоджено 27 дахів. Зараз ведеться зрізка пошкоджених дерев. По зруйнованих обєктах складають дефектні акти.

У Галицькому районі працює 3 бригади, які зрізають пошкоджені дерева біля Лялькового театру, біля церкви Св. Юра та на вул. Глінки, 12. Підрядні організації працюють на 15 обєктах, де зірвало дахи. По 39 обєктах складено дефектні акти. Очищають від бруду дороги та тротуари. Завтра центральну частину міста будуть мити. Збитки Галицького району становлять понад 6 млн грн.