Життю потерпілого під час вибуху в котельні НУ «Львівська політехніка» нічого не загрожує

  • 09.01.2013, 10:31
  • 852
Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення мерії, 9 січня о 5.33 год. по тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Устияновича, 5, в котельні НУ «Львівська політехніка» вибухнув газовий балон, внаслідок чого оператор котельні 1949 року народження отримав тілесні ушкодження.

У котельні пошкоджений дах, котел, автоматика котельні. Потерпілого бригадою швидкої медичної допомоги у стані середнього ступеня важкості було доставлено до комунальної 8 міської клінічної лікарні. Внаслідок події без тепла залишились 17 корпусів НУ «Львівська політехніка» та Будинок органної музики. Причини події - з’ясовуються.

повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР

За інформацією головного лікаря 8-ї міської клінічної лікарні Василя Обаранця, потерпілий у стані середньої важкості госпіталізований у нейрохірургічне відділення цієї лікарні. Загрози його життю немає. Він має поєднану травму: травму голови та струс мозку, а також легку термічну травму – опік I-III ступенів на малій поверхні. Потерпілому надається вся необхідна медична допомога.